XVI Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem „Wiosna w Ogrodzie”

O wystawie:

Wystawa skierowana jest do miłośników kwiatów, roślin, ogrodnictwa, właścicieli ogrodów, tarasów czy balkonów, wszystkich tych, którzy uwielbiają otaczać się pięknem przyrody. W wystawie połączonej z kiermaszem wezmą udział producenci i handlowcy z całej Polski, którzy zaprezentują swoją bogatą ofertę roślin, drzew, krzewów, nawozy, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy i balkony. Na terenie wystawy znajdą się również stoiska z szeroką ofertą producentów zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Dla właścicieli ogrodów oraz planujących swój wymarzony ogród, będzie okazja do zapoznania się z najnowszym trendy w branży, dzięki doświadczonym architektom krajobrazu, którzy również będą udzielać profesjonalnych porad z zakresu pielęgnacji oraz projektowania ogrodu.

Imprezie towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nie zabraknie również konkursów dla Wystawców, które odbędą się  w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy. 

Termin: 18-20.05.2018
Miejsce: Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk
Adres: ul. Wodnika 50, 80-299 Gdańsk
Więcej informacji: www.wiosnawogrodzie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *