Projektowanie wnętrz Warszawa

 

Jesteśmy po to, aby poczuli się Państwo bezpiecznie oddając w nasze ręce projekt swojego domu, wnętrza. Wnętrza zgodnego z Waszymi potrzebami i osobowością.

To ważna decyzja – ważny moment. W domu się spędza przecież sporo czasu. Co prawda w związku z pracowym zabieganiem – mniej niż kiedyś, ale kiedy pędzimy po pracy do domu – warto, aby mieć przed oczami nasze ukochane miejsce, które naprawdę lubimy i uśmiechamy się już przy samym wejściu. Dom – to nasza oaza  poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli będziemy w nim my sami, harmonia,  proporcje, charakter, nastój. Każdy przekraczając jego próg powie: „Mój dom. Nareszcie jestem w domu”!

W zależności od tego, czego potrzebujecie – wyłącznie porady czy kompleksowego projektu. Jesteśmy do dyspozycji.

Jeżeli przed Wami duża inwestycja a macie budowę w surowym stanie – dobrze mieć projekt, który pozwoli precyzyjnie zaplanować poszczególne wnętrza domu wykonując wszystkie instalacje, by potem nie okazało się, że przydałoby się więcej gniazd wtykowych lub zostało zaplanowane za mało miejsca w sypialni, by zmieścić wymarzone meble czy też jak rozplanować przestrzeń by zmieściła się wanna i prysznic w niedużej łazience.

Jednak nie zawsze projekt jest konieczny – aby zaoszczędzić wydatków zachęcamy do szybszej i tańszej formy współpracy. Konsultacja – to super wygodna propozycja z wielu powodów. Przede wszystkim dla tych z Państwa, którzy muszą natychmiast podjąc decyzję, jak ma być przeprowadzona instalacja elektryczna bo ”ekipa już czeka”, którą ściankę wyburzyć na jakie kolory pomalować wnętrza, czy jak odmienić wygląd pokoju dziecięcego, kiedy nasza pociecha „nagle urosła” i wybiera się lada moment do szkoły. Podpowiemy jakie wybrać oświetlenie  w sypialni by była przytulna i jakiej wysokości zrobić blat w kuchni, bu wygodnie się w niej pacowało. Konsultacja może się odbyć w Państwa domu lub tez w sklepie , którym wspólnie podejmiemy decyzję jakie płytki do łazienki wybrać i jakie fronty w kuchni będą najlepiej wyglądać. Takie spotkanie może być jednorazowe lub można się umówić na kilka na  raz lub w jakimś odstępie czasowym.
Jeżeli Państwo mają nieruchomość do wynajęcia lub sprzedaży i chcecie za owa nieruchomość uzyskać jak najlepszą ceną – nie angażując kolosalnych sum – pomożemy Państwu odpowiednio przygotować wnętrze, aby potencjalny nabywca lub najemca od razu się w nim zakochał i podjął szybko decyzję. Zachęcam więc do „konsultacji zamiast projektu” lub skorzystania z usługi „dekoracja wnętrza” podczas których w krótkim czasie za nieduże pieniądze, w tzw. „trzech szybkich ruchach” możemy całkowicie odmienić wnętrze!

Polecimy ekipę lub doradzimy, jak szybko i sprawnie wykonać wszelkie prace remontowe i wykończeniowe. Mamy sprawdzonych, zaufanych budowlane oferujące kompleksowe usługi we wnętrzach.
Pokażemy Państwu, że remont, to rzecz nie prosta, ale z pewnością może być zaplanowana i zrealizowana wg planu!