Projektowanie ogrodów Olsztyn i okolice woj. warmińsko-mazurskie oraz Warszawa

 

 

Projektowanie ogrodów
 

 

projektowanie ogrodów dla inwestorów prywatnych przy domach jednorodzinnych, rezydencjach
– tarasy, balkony
– zagospodarowanie terenów przy firmach, instytucjach, restauracjach, polach golfowych, pensjonatach, hotelach itd.
– na zlecenie urzędów miast – parki, zieleńce
– place zabaw, tereny przy szkołach, przedszkolach
ogrody na dachach

W ramach projektu wykonujemy:
projekt koncepcyjny ogrodu i tarasu przy domu
– projekt dróg pieszych i wjazdu do garażu
– projekt techniczny ze spisem materiału roślinnego
– projekty robót ziemnych
– projekt oświetlenia (oznaczenie wypustów elektrycznych)
– wskazówki pielęgnacyjne

Opracowania dodatkowe:
– projekt koncepcyjny w kolorze
– inwentaryzacje zieleni (opracowanie dodatkowe
– wskazówki pielęgnacyjne
– rozrysowanie detali wg ustaleń (opracowanie dodatkowe)
– przekroje sytuacyjne
– wizualizacje
– projekty małej architektury, kuchni letnich, grilli
– projekty lamp ogrodowych
– rzeźba ogrodowa, elementy wodne – fontanny, poidła dla ptaków

Nasza firma zajmuje się projektowaniem ogrodów przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolic województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Akademia Wnętrz i Ogrodów – urządzanie i aranżacja ogrodów…

… to ludzie, dla których tworzenie ogrodów jest miłością, radością i pasją, dzięki którym spełniamy marzenia o własnym pachnącym, niepowtarzalnym ogrodzie, balkonie oraz przytulnym i nastrojowym wnętrzu…

Dobrze zaprojektowany ogród powinien mieć na nas podobny wpływ, jak nasze ulubione, perfekcyjnie urządzone wnętrze czy elegancki strój – czyli sprawiać nam PRZYJEMNOŚĆ oraz powodować dobre samopoczucie. Jest częścią naszego domu, dlatego też należy poświęcić mu wiele uwagi.

Ogrody mają niezwykłą moc. Oprócz naturalnych zdolności roślin do filtrowania powietrza i ich dobroczynnego wpływu na glebę, wpływają również kojąco na samopoczucie osób, które w nich przebywają. Projektowanie ogrodów polega w dużej mierze właśnie na tym, aby umiejętnie wykorzystać właściwości roślin oraz ich wpływ na najbliższe otoczenie. Rozplanowanie rozmieszczenia różnych elementów to tworzenie żywego dzieła sztuki przy wykorzystaniu indywidualnych właściwości każdej z jego części składowych. Efekt finalny to wspaniała przestrzeń, która zmienia się zgodnie z cyklem pór roku.

Wspaniały ogród może powstać już w kilka tygodni po rozpoczęciu procesu jego projektowania. Proces ten to inspirująca współpraca projektanta i Klienta, dzięki której stworzone zostanie miejsce magiczne, niezależnie od tego, na jaki charakter ogrodu zdecyduje się osoba zlecająca jego realizację. Z taką samą pasją podchodzimy do ogrodów wiejskich, leśnych, ziołowych, zacisznych balkonów i dużych przestrzeni, ogrodów eleganckich i minimalistycznych i wielu, wielu innych – głównym ograniczeniem są tak naprawdę granice wyobraźni.

Priorytetem w mojej pracy jest spełnianie marzeń tych, którzy chcą wyczarować piękną przestrzeń w pobliżu swego domu. Z przyjemnością podejmuję również współpracę z firmami i obiektami użyteczności publicznej. Sprawmy, aby świat wokół nas był piękniejszy!

Agnieszka Kaszyńska projektowaniem ogrodów zajmuje się od 1995 roku. Jest architektem krajobrazu oraz projektantką wnętrz, założycielką Akademii Wnętrz i Ogrodów, docenianą w kraju i za granicą. Wśród ukończonych przez nią realizacji znajduje się wiele różnorodnych wnętrz oraz ogrodów. Więcej na temat w zakładce „o nas”.

 

 

 

Projektowanie ogrodów
 

 

 

Kontakt:
Agnieszka Kaszyńska
agakaszynska@wp.pl
tel: 600-509-614
ul. Magiera 7a/70, 01-909 Warszawa
Ruszajny 19a, 11-010 Barczewo

www.facebook.com/AkademiaWnetrziOgrodow