Targi LUBDOM Budownictwo Aranżacje Ogród

 

O targach:

XXXVII edycja Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się w nowej formule, gdzie do oferty dotyczącej budownictwa dołącza oferta o tematyce wyposażenia, aranżacji wnętrz i ogrodów.

To wydarzenie dedykowane dla tych, którzy planują remont mieszkania, budowę domu lub poszukują inspiracji do dekoracji i wyposażenia wnętrz. To miejsce również dla miłośników roślin i ogrodów – zarówno dla posiadaczy, chcących przearanżować swój ogród, jak i marzących o nowym cudownym, pachnącym ogrodzie.

Wśród wystawców dotyczących ogrodów znajdować się będą dostawcy roślin, eksperci od projektowania i urządzania ogrodów, balkonów, dostawcy elementów architektury ogrodowej oraz narzędzi i maszyn ogrodniczych.

LUBDOM Aranżacje i Budownictwo to miejsce, gdzie można będzie spotkać wystawców, którzy zaprezentują idealne rozwiązania dla domu i mieszkania lub biura oraz produkty niezbędne w pracach remontowych i budowlanych. Wśród nich producenci i dostawcy mebli, dekoracji wnętrz, oświetlenia, tekstyliów oraz projektantów wnętrz, elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, materiałów i chemii budowlanej, usług i doradztwa budowlanego, czy rozwiązań z zakresu bezpiecznego oraz inteligentnego domu.

Termin: 24 – 26.03.2017
Miejsce: Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin S.A.
Adres: ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Więcej informacji: www.lubdom.targi.lublin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *