Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie Murator EXPO we Wrocławiu

murator-targi-Wrocław

O targach:
Jest to już piąta edycja Targów Mieszkaniowych we Wrocławiu, na których będzie można zapoznać się z bogatą ofertą domów i mieszkań oraz uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe. Oprócz wystawców dla zainteresowanych będzie czekać kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad, służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

Dla potrzebujących porad do dyspozycji będzie sztab konsultantów w punktach doradczych: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni, projektowanie ogrodów. Targom będą towarzyszyć wykłady i warsztaty ze specjalistami m.in.: wykłady dotyczące pierwszego kredytu hipotecznego, wskazówki jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera – porady i sugestie na co zwrócić uwagę czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, do wygrania m.in.: projekt aranżacji kuchni lub łazienki lub armatura łazienkowa oraz narzędzia przydatne w każdym domu.

Termin: 04 – 05.02.2017
Miejsce: Stadion Wrocław
Adres: Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Więcej informacji: www.muratorexpo.pl www.targimieszkaniowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *