„OGRÓD” – targi, kiermasz, piknik rodzinny!

O wydarzeniu:

Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników przyrody, roślin i właścicieli ogrodów, działek, balkonów, połączona z piknikiem rodzinnym oraz wypoczynkiem na świeżym powietrzu wśród wspaniałej roślinności w Parku Kolibki. Warto z tej okazji zabrać ze sobą nie tylko wspaniały uśmiech i dobry humor, ale także koc, kosz piknikowy a nawet małego grilla, a produkty do grillowania będzie można zakupić na miejscu.

Udział w targach weźmie kilkudziesięciu wystawców z całej Polski m.in. szkółkarzy, centra i sklepy ogrodnicze, producenci, specjaliści od odnawialnych źródeł energii, architektura ogrodowa, sprzęt do pielęgnacji i zakładania ogrodów. Zaprezentują swoje najnowsze produkty tj. kwiaty rabatowe i balkonowe, byliny, krzewy owocowe i ozdobne, iglaki, zioła oraz narzędzia ogrodowe, donice, meble ogrodowe oraz grille.

Ciekawym i praktycznym, szczególnie dla posiadaczy własnych ogrodów jak i tych, którzy planują mieć swój wymarzony ogród będą pokazy urządzeń do zakładania i pielęgnacji ogrodu: roboty koszące, zrywarki darni, koparki łańcuchowe, glebogryzarki, wertykulatory, opryskiwacze i pilarki spalinowe, walce ogrodowe, nowe systemy nawadniające, kosiarki do wysokich traw, sekatory oraz akumulatorowe narzędzia ogrodnicze.

Nie zabranie również stoisk z tradycyjną zdrową, naturalną żywnością i napojami m.in. tradycyjne wyroby z kaczki, gęsi i indyka, ryby marynowane z mazurskich jezior, wyroby z serów owczych, kozich, pieczywa regionalne, miód i produkty pszczele, oryginalne tureckie baklavy i chalvy, naturalne produkty z aronii, nalewki benedyktyńskie oraz stoiska z dobrą gorącą kawą, lodami, ciastami wiejskimi, sokami naturalnymi.

Imprezie towarzyszyć będą również liczne ciekawe atrakcje dla najmłodszych m.in.:

  • warsztaty fotograficzne
  • warsztaty kreatywności „wiosenne wianki”
  • warsztaty plastyczne: kompozycje z kwiatów, sztuka origami
  • pokaz ptaków drapieżnych
  • przejażdżki na kucykach
  • duży plac zabaw

Każdego dnia targów w strefie relaksu, zwiedzanie umilać będą koncerty na żywo zespołów grających muzykę ogrodową klasyczną i relaksacyjną: Gdańska Orkiestra Ogrodowa, Quartet Unicorn String, Acoustic Set Adama Wendta, Zespół Agadem.

Termin: 11-13.05.2018
Miejsce: Park Kolibki Gdynia – Orłowo
Adres: al. Zwycięstwa 291, 81-001 Gdynia
Więcej informacji: www.ogrod-gdynia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *