Miasto Ogród – zielony event

Miasto Ogród
O targach:

Jesienna II edycja imprezy to wydarzenie dla wszystkich osób zainteresowanych aranżacją ogrodów – skierowane do miłośników, projektantów i wykonawców zieleni. Impreza jest złożona z trzech części i zlokalizowana na trzech placach w centrum Szczecina.
Na Placu Lotników powstanie Green Market, gdzie sprzedawane będą rośliny, kwiaty cięte i doniczkowe, nawozy oraz sprzęt ogrodniczy, a także mała architektura ogrodowa. Będzie można zaczerpnąć porad z zakresu urządzania ogrodów i balkonów.
Plac Żołnierza to strefa przeznaczona dla wystawców Eco Market z dobrymi jakościowo produktami, wytwarzanymi tradycyjnymi metodami. Na Eco Markecie można spróbować prawdziwych wędlin, świeżego chleba, zakupić oryginalne ozdoby, kosmetyki i wyroby rękodzielnicze.
W ramach imprezy, na Alei Kwiatowej, powstanie także Strefa Animacji i Edukacji, na której odbywać się będą warsztaty przyrodnicze i naukowe z zakresu ogrodnictwa, zielonej architektury, animacje i edukacyjne zabawy ekologiczne, konkursy oraz wystawy zielonych projektów oraz wystawy florystycznej.

Termin: 24 – 25.09.2016
Miejsce: Green Market (Pl. Lotników), Eco Market (Pl. Żołnierza), Strefa Animacji i Edukacji (Al. Kwiatowa)
Adres: Szczecin – centrum
Więcej informacji: http://mts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *