Targi Wnętrz Home Interiors i Festiwal Ogrodów

O targach:

Jest to pierwsza edycja targów, która powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie firm i klientów indywidualnych innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie aranżacji wnętrz i dynamicznym rozwojem w obszarach rynku nieruchomości, budownictwa mieszkaniowego oraz usług związanych z wykończeniem wnętrz w południowo-zachodniej Polsce na Dolnym Śląsku. Targom towarzyszyć będzie Festiwal Ogrodów, gdzie wystawcy z branży ogrodniczej zaprezentują bogaty asortymentem roślin, środki do pielęgnacji, dekoracje, meble do ogrodów, balkonów i tarasów oraz porady architektów krajobrazu w zakresie projektowania ogrodów.

Impreza ta to idealne miejsce dla planujących zakup lub remont domu, szukających nowych i ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz oraz planujących zaprojektować i urządzić wspaniały pachnący ogród.

Deweloperzy, biura nieruchomości, projektanci wnętrz i ogrodów – łącznie ponad 70 firm z branży w jednym miejscu. Zwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z  najnowszymi trendami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz i ogrodów, ofertą producentów oraz skorzystania z praktycznych porad architektów.

Podczas targów zaplanowano konkursy z nagrodami o łącznej wartości ponad 30 tyś. zł oraz wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych, warsztaty, prelekcje, prezentacje m.in.:

  • warsztaty dla dzieci Majsterkowo i Dzieciaki Sadzeniaki
  • animacje, zabawy ruchowe, dmuchany plac zabaw, malowanie buzi, darmowa wata cukrowa i popcorn
  • prelekcja Wykorzystanie klasycznego Feng Shui we współczesnej aranżacji wnętrz
  • prelekcje i prezentacje nt. wnętrz i ogrodów, dekorowania, budownictwa, homestageing

Gościem specjalnym targów będzie Dominik Strzelec – znany z programów telewizyjnych „Usterka” i „Odlotowy Ogród”, który będzie dzielił się swoją wiedzą z gośćmi targów.

Termin: 25-27.05.2018
Miejsce: Hala RCS Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28B, 59-300 Lubin
Więcej informacji: home-interiors.pl